Що таке ВЕЛ?:

   Хмельницька обласна організація "Всеукраїнська екологічна Ліга" - це неурядова громадська організація діє на теренах Хмельницької області.

   Хмельницька обласна організація "Всеукраїнська екологічна Ліга" ставить собі за мету зміну екологічної ситуації в Хмельницькій області, формування нової природоохоронної свідомості, підвищення рівня екологічної культури.

   Завданням Ліги є організація громадського екологічного контролю за виконанням природохоронного законодавства, створення умов безпечної життєдіяльності. Боротьба за припинення діяльності підприємств, які загрожують екологічній безпеці, біологічному різноманіттю, здоров"ю громадян. Інформування населення про стан навколишнього природного середовища. Сприяння підви-щенню екологічної освіти та культури громадян.

   Ми відкриті для спільної і плідної співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадсь-кими організаціями, небайдужими громадянами України, які також визначили екологічні проблеми, як пріоритетні у своїй діяльності, а екологічну свідомість важливою складовою майбутнього світогляду ХХІ століття.

   Напрямки діяльності Ліги: екологічна освіта, природо-охоронні заходи, екологічні акції, активне дозвілля, туризм.

   Для того щоб стати членом нашої організації неорхідно звернутися до нас за вказаною нижче адресою. Але саме головне приймати активну участь в акціях та проектах.

   Більш точну інформацію про мету, завдання, членство можна дізнатись в Статуті ВЕЛ..

Україна, 29000, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 38.
Адреса для листування: 29017 м. Хмельницький а/с - 397,
тел. (0382) 79-46-68, факс 6-13-13

Голова Хмельницької обласної організації
"Всеукраїнська екологічна Ліга"
Сергій АНІСЬКОВ

Начало Про організацію Еко-акції Бібліотека Фото Контакти