Хмельницька обласна організація
Всеукраїнської дитячої спілки "Екологічна варта"
  • Громадська організація, що об'єднує громадян України, дитячі та юнацькі організації природоохоронного спрямування. У своїй діяльності "Екологічна варта" керується принципами гуманізму, відкритості, добровільної, творчої ініціативи та активності.
  • Хмельницька дитяча спілка "Екологічна варта" створена за сприянням Хмельницької обласної організації Всеукраїнської екологічної Ліги для виконання спільних завдань у сфері поліпшення екологічної ситуації в Україні та формування нового екологічного світогляду.
  • Мета діяльності Варти - виховання екологічно свідомої особистості через організацію цікавої екологічної роботи з дітьми та молоддю, їх участь у дослідницькій роботі та природоохоронних акціях, допомога новому поколінню в усвідомленні себе частинкою світу, в якому ми живемо.
  • "Екологічна Варта" - це хлопці та дівчата, що піклуються про навколишнє природне середовище, це дослідження проблем довкілля, це цікаві зустрічі з науковцями і природоохоронцями, це конкурси і вікторини, туристичні подорожі і відпочинок в екологічному таборі, це віра у те, що ми здатні зробити нашу Землю прекрасною.
Станьмо на варті власного майбутнього!
Екологічна Варта чекає на тебе!

Україна, 29000, м. Хмельницький, вул. Кам'янецька, 38.
Адреса для листування: 29017 м. Хмельницький а/с - 397,
тел. (0382) 79-46-68, факс 6-13-13

Голова Ради
Хмельницької дитячої спілки
"Екологічна варта"
Тетяна ГАЛКІНА
Начало Про організацію Еко-акції Бібліотека Фото Контакти