Екологічні акції:

жовтень

"Свіжий вітер"
    Фестиваль екологічної творчості, на якому юнаки та дівчата можуть проявити свою творчість і продемонструвати своє ставлення до оточуючого середовища. Еко-фестиваль має номінації: екологічний театр, поезія, екологічна мода, пісня, музика.

лютий-березень
"Первоцвіт"
    П'ятистам тридцяти одному виду рослин нашої країни загрожує зникнення. За неповними даними, в Україні вже зникло майже 50 видів. І цей процес триває...

Більшість рідкісних декоративних рослин, що занесені до Червоної книги,зникають через винищення їх людиною і найяскравіше ця тенденція спостерігається на первоцвітах, які збирають головним чином для продажу..


Рослини, що занесені до Червоної книги заборонені до продажу та вивезення за межі України.


жовтень

"Посади своє дерево"
    Акція розрарахована на привернення уваги до наших зелених друзів. Кожна людина може зробити корисну справу, посадивши своє дерево. Акція проходить двічі на рік: навесні та восени. Ми насаджуемо дерева та кущі у парках, скверах, а також на пришкільних ділянках.
 

"Чисте джерело"
    Природоохоронна акція по прибиранню та озеленінню прибережних смуг малих та великих річок, розчищенню та впорядкуванню джерел.
 

"Ліхтарики надії"
    Акція пам"яті загиблих людей внаслідок екологічних лих,яка проводиться 26 квітня ,у день Чорнобильської трагедії. На передодні дня памяті розпочинає роботу студія, на якій всі бажаючі власноруч можуть зробити ліхтарик з паперу, або з пластикових пляшок.
 

"Зелена толока"
    Акція, яка запрошує всіх взяти активну участь у впорядкуванні та озелененні міста.
 

"Піклування про птахів"
    Виготовлення годівничек та годування пташок під час холодної пори року.
 

"Не рубай ялинку"
    У дітей, які бачать ялинку, спочатку св"яткову, прикрашену іграшками, а потім знівечену, в купі сміття, мимоволі формується споживацьке ставлення до природи. Мета акції - переконати людей відмовитись від передноворічного вирубування хвойних дерев.
Начало Про організацію Еко-акції Бібліотека Фото Контакти